ENGLISH TEA TIME

“English Breakfast” çayı, süt ve şeker ile mükemmel bir uyumu olan klasik, güçlü ve dolgun bir karışımdır. Damağı dolduran tadı, parlaklığı ve yükseklerde yetişen yaprak çayların aromalı güçlü tadı ile mükemmel doyurucu uyumu “English Breakfast” çayımızda hayat buldu. Sabahları duyularınızı uyandıracak, kahvaltıda sevdiğiniz yiyecekleri tamamlayacak ve çay saatlerinizi doyumsuz tatlarla zenginleştirecek bir karışımdır.

Left_english_tea_time.jpg

İÇİNİZDEKİ ENERJİYİ KEŞFEDİN

Orta koyuluktaki parlak demi, mükemmel tadımı ve hafif bergamot aroması ile mükemmel bir lezzet sunar. Afternoon, Breakfast'a göre açık dem renkli ancak daha sert bir içime sahiptir.

Beta English Afternoon, yüksek kaliteli çayların yetiştiği bölgelerden çay uzmanlarınca seçilerek modern ve hijyenik şartlarda, Orthodox çay yöntemi ile özenle hazırlanır ve bu çayların mükemmel harmanından English Afternoon çayı oluşmuştur.

ÇAYIN ÖZELLİKLERİ
ÇAY CİNSİ Siyah Çay
ÇAY RENGİ Bakır Rengi
ÇAY SERTLİĞİ 3 Orta Sertlik
DEMLEME ÇAY MİKTARI 1 1 Kaşık
DEMLEME SÜRESİ 5 5 Dakika
DEMLEME SAYISI 1 1 Kere
DEMLEME İÇİN SU SICAKLIĞI 100 100 °C

HEDİYELİK ÇAY - ENGLISH TEA TIME

English Best çayı en iyi çaylardan harman yapılarak oluşmuş özel bir çaydır. Altın rengindeki filiz çayları, Sri Lanka’nin FBOP çaylarının özel harmanıdır. Koyu renkteki demi ve sert buruk tadımı ve çok hafif bergamot aroması ile eşsiz bir lezzete davet eder. Beta Best, çayın anavatanı olarak bilinen en kaliteli çayların yetiştiği bölgelerden çay uzmanlarımız tarafından seçilerek, modern ve hijyenik koşullarda işlenir.

AMBALAJ SEÇENEKLERİ