TULIP FLOWER

İçeriğinde Beta ürünlerinden özenle seçilmiş 3 farklı çay grubunu barındırmaktadır.

Left_jewellery_emerald.jpg

İÇİNİZDEKİ ENERJİYİ KEŞFEDİN

Bir bölümünde Doğu Karadeniz’in yüksek yamaçlarından toplanan Mayıs’ın ilk yeşil çay yaprakları vakit kaybetmeden üretime alınan ve işlenen çayları yer almaktadır. Çok koyu olmayan dem rengi ve ancak Mayıs ayındaki çaylardan alınabilen yoğun aromasıyla gerçek bir Türk çayı lezzeti sunar.

Bir bölümünde Sri Lanka’nın çay bahçelerinden toplanıp işlenen kıvrımlı orta uzunlukta yaprak görünümünde olan FBOP çay bulunmaktadır. Çok koyu olamayan  dem rengi , buruk tadımı  ile hem sert hem de yumuşak  çay sevenlerin rahatlıkla tercih edebileceği çaydır.

Diğer bölümünde Sri Lanka’nın çay bahçelerinden toplanıp işlenen kıvrımlı orta uzunlukta yaprak görünümünde olan FBOP çayının bergamot yağı ile harmanlanması sonucu çıkan, muhteşem Earl Grey çayı bulunmaktadır. Çok koyu olamayan  dem rengi, buruk tadımı  ile hem sert hem de yumuşak bir içim keyfi yaşatmaktadır. 

ÇAYIN ÖZELLİKLERİ
ÇAY CİNSİ Siyah Çay
ÇAY RENGİ Yoğun Kızıl
ÇAY SERTLİĞİ 4 Yoğun
DEMLEME ÇAY MİKTARI 1 1 Kaşık
DEMLEME SÜRESİ 5 5 Dakika
DEMLEME SAYISI 1 1 Kere
DEMLEME İÇİN SU SICAKLIĞI 100 100 °C

HEDİYELİK ÇAY - TULIP FLOWER

Tüketicilere birbirinden keyifli 3 farklı çay tecrübesi yaşayabilmeleri ve isterlerse kendi özel harmanlarını oluşturma imkanı tanımaktadır. Türk tüketicisinin hem ambalaj hem de içerik olarak, çok büyük ilgiyle ve sevgiyle tüketeceği bir üründür.

AMBALAJ SEÇENEKLERİ